wtorek, 25 marca 2008

Manifest pewnego faceta- posłuchajmy co mają Nam do powiedzenia! To może być ciekawe doświadczenie;)

Proszę Pani, Panienkę, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne kobiety!

1. Jeżeli sądzisz, że jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba. Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi.

2. Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno : jesteśmy prości. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem też nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.

3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, że otrzymasz odpowiedź, której raczej nie chcialaś usłyszeć.

4. My jestesmy PROŚCI.Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, że nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu.My jesteśmy naprawdę prości.

5. My jestesmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym myślę, bo przez 96.5% czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jestesmy PROŚCI.

6. Czasem nie myśle o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodow.

7. Piątek/ sobota/ niedziela = żarcie = kumple = piłka nożna w telewizji piwo = tragiczne maniery. To coś takiego jak księżyc w pełni. Nie do unikniecia

8. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie bedę ich lubić.

9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale.Przysięgam.

10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Doprowadzanie mnie do bankructwa nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony

11. Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jestesmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, że pomogę ci wybrać z twoich 30 par, tę która najlepiej pasuje.

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie.

13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoją przyjaciółką.

14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza.

15. Jeżeli powiem coś, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, że bedziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz że mam na myśli to drugie.

16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc, a nie kolor.
I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak sie to pisze?

17. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my rownież.

18. Jeżeli cię pytam "Co się stało?", a ty odpowiadasz "Nic" , wtedy ci wierzę i jestem przekonany, że wszystko jest w porządku.

19. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz byc pewna, że gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą.

20. Reguła podstawowa: W przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek - Weź to co najprostsze!

Drodzy chłopcy! Jeżeli zdarza Wam się tu do Nas zajrzec (w zasadzie nie wiem po co, ale...) to proszę o komentarze do tego posta;) Czy naprawdę jestecie tak przerażająco nieskomplikowani???:]

4 komentarze:

Raf>. pisze...

Czy jesteśmy Aż tak prości - nie wiem niestety. Ale chyba tak, skoro czytając ten głupi i całkiem niemęski wywód, przeczytałem tylko punkty od 1 do 5 i ze 3 zdania końcówki.
Pozdrawiam Serdecznie

Anonimowy pisze...

Mistrzostwo Świata! ZA CAŁOKSZTAŁT:p pozdrawiam i czekam na dalsze efekty:D

Anonimowy pisze...

o loooooool

Anonimowy pisze...

Tak. chyba wszystko się zgadza. oczywiście nie każdy facet ma ochotę wyjść w każdy weekend i mieć straszne maniery, ale od czasu do czasu jest to potrzebne. manifest jest prosty io oczywisty w przekazie, więc możecie go sobie kochane Kobiety wziąć do serca